info@engsigortamatik.com

1450

Projects Succeed

1864

Peoples Likes

1280

Awards Achieved

678

Team Members

Hakkımızda

Neden ENG Sigortamatik'i Seçmelisiniz? Kişiselleştirilmiş Danışmanlık: Her müşteri benzersizdir ve ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle, sigorta çözümlerimizi her müşterinin özel gereksinimlerine göre uyarlıyoruz. Size özel sigorta danışmanlığı almak için buradayız. Çeşitli Sigorta Seçenekleri: ENG Sigortamatik olarak, geniş bir sigorta yelpazesi sunarız. Hayat sigortası, araç sigortası, konut sigortası, sağlık sigortası ve daha fazlası gibi birçok farklı sigorta türünde size yardımcı olabiliriz. Uygun Fiyatlar: Sigorta bütçenize uygun çözümler sunarız. Sizin için en iyi fiyatlarla en iyi kapsamı sağlamak için çalışıyoruz. Müşteri Desteği: ENG Sigortamatik'te müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Sorularınızı yanıtlamak, poliçenizi güncellemek veya bir hasar durumunda yardımcı olmak için buradayız. Toplumsal Sorumluluk: ENG Sigortamatik olarak, topluluğumuza geri verme konusundaki taahhütümüzü ciddiye alıyoruz.

Error: Contact form not found.

En Merak Edilen 3 Soru

En iyi sigorta teklifini nasıl seçeceğim?

Anlaşmalı olduğumuz 20+ sigorta şirketinin müşterilerimize özel hazırladığı teklifleri fiyat ve teminatlar açısından puanlayıp öneriler hazırlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz teklifler arasından; en ucuz fiyata sahip ürün, fiyat/performans skoru en iyi olan ürün ve en kapsamlı teminat içeriğine sahip ürünü kolayca görebilir. Uzun süren incelemelere gerek kalmadan ihtiyacına en uygun poliçeyi hızlıca bulur ve güvencesini başlatır.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Evet, müşterilerimize özel sigorta teklifi için paylaşılan kişisel bilgiler ve ödeme bilgileri, tüm dünyada kabul edilip kullanılan SSL protokolümüz ile korunur. TOBB tarafından verilen Güven Damgası’na sahip sigorta sektöründeki şirkettir. Ödeme bilgileri sadece ödeme gerçekleştirilirken kullanılıp işlem sonrası kesinlikle kayıtlı tutulmaz. Bu güvenlik protokolleri sayesinde müşterilerimizin bilgileri ’e geldiği andan ödemenin tamamlanmasına kadar güvendedir.

Poliçe satışında müşterilerden ek ücret alıyor musunuz??

Hayır, hiçbir ek ücret almıyoruz. Müşterilerimizden yalnızca sigorta şirketinin belirlediği poliçe fiyatını tahsil ediyoruz. Bu fiyat üzerinden indirimleri veya iş birliği kampanyalarımız ile müşterilerimize en iyi fırsatları sunuyoruz.